Сторінка вдячності

20 жовтня 2020 року

ВІДКРИТТЯ СУЧАСНОГО СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА НА ТЕРИТОРІЇ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Адмiнiстрацiя та батькiвська рада IДНЗ № 4 представила успiшно реалiзований мiнiпроєкт «Спортивний майданчик обладнаємо-здорових дошкiльнят маємо» завдяки обласному конкурсу розвитку територiальних громад «Разом в майбутнє».

Батьки та працiвники закладу дошкiльної освiти висловлюють щиру вдячнiсть за пiдтримку їхньoї iнiцiaтиви Вiсхану Iсламову,Валерiю Марченко,Олексiю Безкоровайному!!!

27 грудня 2019 року

ВИСЛОВЛЮЄМО ПОДЯКУ БАТЬКАМ!!!

Шановнi та любi батьки, хочемо висловити слова вдячностi за Вашi новорiчнi привiтання-побажання, якi Ви висвiтлили через новорiчнi панно, якi розташованi у музичнiй залi закладу дошкiльноЇ освiти. Цi панно дарують гарний настрiй як дiтям, так i спiвробiтникам нашого дошкiльного закладу!!!

Також дякуємо Вам за цiкавi та творчi роботи зимової виставки "Зимовi фантазii", Вашi роботи як завжди цiкавi, творчi та виготовленi разом з дiтьми з любов'ю до садочка!!! Виставка розташована в холi центрального входу закладу дошкiльної освiти. Дякуємо шановнi батьки, за те що, Ви активно берете участь в життi нашого закладу дошкiльної освiти!!!

11 грудня 2019 року

ПОДЯКА БАТЬКАМ

Чарiвниця природа недовго бавила нас снiгом, на даний момент снiг розтанув, але на територii нашого закладу дошкiльноi освiти з'явились казковi cнiговички, якi радують не тiльки малят, а i дорослих, даруючи настрiй свят, якi наближаються.

Адмiнiстрацiя закладу дошкiльноi освiти висловлює подяку батькам за допомогу у створеннi маленьких див для наших малят!!!

ВИСЛОВЛЮЄМО СЛОВА ВДЯЧНОСТІ!

ВИСТАВКА НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ ПОРОБОК

«ЗИМОВІ ФАНТАЗІЇ»

З 17 грудня 2018 року в нашому закладі дошкільної освіти розпочалась виставка новорічно-різдвяних поробок «Зимові фантазії», де батьки разом з дітьми проявляють свою фантазію і виготовляють власними руками неповторні роботи.

Колектив нашого дошкільного закладу щиро вдячний за Вашу творчість, активну участь та святковий новорічно-різдвяний настрій.

ВИСЛОВЛЮЄМО СЛОВА ВДЯЧНОСТІ!

Адміністрація Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області висловлює щиру подяку Ізюмському міському голові В.В. Марченко, начальнику управління освіти Ізюмської міської ради О.В. Безкоровайному, батькам наших вихованців, а також працівникам ІДНЗ № 4 у покращенні умов перебування  малюків в дошкільному закладі.

Завдяки фінансовій підтримки із міського бюджету та благодійної допомоги батьків влітку 2018 року було виконано наступні ремонтні роботи, а саме:

- капітальний ремонт харчоблоку,

- повна заміна труби  водопостачання,

- повна заміна каналізаційної мережі,

- ремонт стін коридорних приміщень,

- частковий ремонт тепломережі

- заміна вікон на енергозберігаючі (8 шт.)

- капітальний ремонт туалетних кімнат в групах для дітей раннього віку

Також висловлюємо окрему подяку генеральному консульству Федеративної Республіки Німеччина представник   консул Вольфганг Мессингер завдяки якому у рамках малобюджетного проекту «За харчоблок сучасний нам діти дуже вдячні»було надано кошти у сумі 139272 гривень 00 копійок та  за підтримки Ізюмської міської ради відбулось співфінансування з міського бюджету в розмірі 15496 гривень 30 копійок. Виконана мета проекту – переобладнання харчоблоку ІДНЗ № 4 новітнім обладнанням та устаткуванням.

Адміністрація ІДНЗ № 4

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми щиро вдячні Вам за активну участь у виставці новорічно-різдвяних поробок "Зимові фантазії" - 2018 року та за гарні, творчі, яскраві поробки!!!

Адміністрація, працівники закладу.

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми щиро вдячні Вам за матеріальну допомогу у створенні комфортних та безпечних умов у дошкільному закладі, а саме: придбання стільчиків для занять гуртка з англійської мови та заміна вікон в музичній залі.

Адміністрація, працівники закладу.

22.02.2017 відбулася виставка-ярмарок "Щедра Масляна"!

Кожна родина продемонструвала свої кулінарні таланти.

Щирі усмішки та теплота сердець створили позитивну атмосферу.

Дякуємо всім за співпрацю!

ШАНОВНІ БАТЬКИ СТАРШОЇ ГРУПИ №2 "Бджілка"!!!

Адміністрація дошкільного закладу та педагоги групи щиро вдячні Вам за активну співпрацю, розуміння та матеріальну підтримку у створенні ігрового  розвивального середовища для наших діток!

Батьки та колектив ІДНЗ № 4 щиро вдячні міському голові Марченко В.В. та начальнику відділу освіти Лесик О.П. за систематичну підтримку матеріально-технічної бази дошкільного закладу, а саме: придбання за бюджетні кошти електроплити та раковин для миття сирої продукції, посуду.

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ дитинства. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

Кожного року наш колектив з особливим настроєм підходить до підготовки святкування Нового року: здійснено естетичне оформлення всіх групових кімнат та музичної зали новорічними прикрасами. Щоранку протягом тижня казкові герої разом з Дідом Морозом звеселяли малят, дарували їм гарний настрій та солодощі з чарівної торбинки!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми щиро вдячні Вам за яскраві цікаві костюми, прекрасну ялинку, чудові поробки та Вашу підтримку!

ВИСТАВКА "ЗИМОВІ ФАНТАЗІЇ"

З НОВИМ 2017 РОКОМ!