Умови доступності закладу дошкільної освіти для навчання дітей з особливими освітніми потребами

В ЗДО №4 створено сприятливі умови для перебування дітей з особливими освітніми потребами. У наявності кнопка виклику та табличка з шрифтом Брайля.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради повністю забезпечений необхідними площами. Групові приміщення просторі, затишні, оформлені з естетичним смаком і вишуканістю. Оснащені новими дитячими меблями, відповідають віковим особливостям дітей. Ігровий та предметно-розвивальний простір дає можливість повноцінному розвитку потреб та інтересів дітей, їх духовного зростання, фізичної досконалості, прояву самостійності, реалізації своїх задумів і бажань. Східці для організації безпечного переміщення дітей обладнані поручнями. Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, постійно дотримується повітряно-тепловий та санітарно-гігієнічний режим.