КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ТА ВЧИТЕЛІВ

29.03.2018 року в нашому дошкільному закладі відбулась конференція для батьків майбутніх першокласників та вчителів початкових класів: ІЗОШ № 5 та Ізюмської гімназії № 3. Порядок денний: 1. Вступне слово та презентація завідувача ІДНЗ № 4 Степанкіної О.О.; 2. Доповідь вихователя-методиста Літвіненко М.В. «Готовність дитини до школи»; 3. Міні-заняття «Інтелектуальна готовність дитини до шкільного навчання»; 4. Авторська інсценівка англійською мовою «Ай болить на новий лад!»; 5. Відео інтерв’ю «Школа очима дошкільнят»; 6. Презентації вчителів ІЗОШ № 5 та Ізюмської гімназії № 3.
Створено 30.03.18
Альбом ДНЗ