МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТУРИЗМУ

21.09.18 в нашому закладі дошкільної освіти відбулись такі заходи присвячені до Міжнародного дня туризму:• Для дітей середнього та старшого дошкільного віку - туристичний похід-квест «Осінніми стежками рідного краю». Щоб віднайти скарб тітоньки Сови діти долали перешкоди, а саме, були влучними (метання), спритними, швидкими (рухлива гра «Найкращий грибник», уважними (рухлива гра «Шишка, гриб та пеньок». Із допомогою батьків та педагогів діти знайшли скарб.• Для дітей раннього і молодшого дошкільного віку «Квест-філд територією дошкільного закладу» - де малята допомагали зайчикові знайти капустку. Під час пошуку капустки, діти зустріли багато казкових героїв, які допомогли їм в цьому.
Створено 26.09.18
Альбом ДНЗ