СВЯТКУВАННЯ «ДНЯ КОЗАЦТВА»

11 жовтня 2019 року о 10.00 - 10.50 за традицією в Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської області пройшло спортивне свято для дітей старшого дошкільного віку за участі батьків «Козацькі забави», так як «День козацтва» в Україні свято всіх чоловіків, наш дошкільний заклад святкував нині день маленьких козаків на чолі з татусями-отаманами. Діти разом з батьками змагались, розважались, переправляли козаків через річку, були вершниками, збирали врожай гарбузів та вправно володіли булавами. Під кінець свята господині пригостили наших козаків смачними караваями.
Створено 11.10.19
Альбом ДНЗ