День фізкультурника (13.09.2013)

13.09.2013 року в Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №4 відбулось спортивне свято присвячене Дню фізкультурника. Метою якого є зміцнення здоров’я дітей та формування позитивної мотивації до здорового способу життя, шляхом залучення вихованців до виконання різних основних рухів.Під час свята використовувались різні фізичні вправи змагального характеру, зокрема:„Спритні стрибуни”, „Швидкий самокат” , „Дружня парочка”, „Через перешкоди”.Разом з дітьми змагались й педагоги, що надало святу справжню радісну атмосферу.
Створено 17.09.13
Альбом ДНЗ