Про себе

Стаж роботи за спеціальністю: 2 роки

Стаж роботи в ІДНЗ №4: 2 роки

Кваліфікаціяспеціаліст

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО:  Дитина живе, а не виховується. Чим яскравіше її життя, тим більше позитивних емоцій, тим повноцінніше і здоровіше покоління.

Проблемна тема: «Формування національної гідності та самосвідомості дітей дошкільного віку»

Завдання сучасного вихователя:

-         Впроваджувати інноваційні технології у своїй роботі;

-         постачати дітям необхідний матеріал

-  підтримувати інтереси дітей, допомагати, втілювати в життя задумане

Бути вихователем, для мене, це не просто професія, це маленький початок великого шляху кожної дитини. Бо так само, як батьки приводять своє чадо у світ, так і я веду – допомагаю формувати якості характеру, цінності та поняття життя в цілому. Вихователь – це мама. І хто як не мама найкраще  розуміє, сприймає своїх малят. Хто як не мама вкладає  в дитя часточку своєї душі. Разом зі своїми вихованцями я збагачуюсь  духовно  та оновлююсь через них, а вони через мене

Повсякчас я прагну  позитивно впливати на дітей,  багато вчуся, насамперед: бути терплячою людиною, не робити свою справу, а творити. Так процес виховання стає для мене задоволенням, а для діток – цікавою грою, можливо навіть казкою. Казкою у якій   взаємна доброзичливість, доброта, допомога, любов, щирість, безпосередня дитяча наївність стоять на вищому рівні  виховного процесу. І саме ці поняття дозволяють малятам окрилитись найціннішим  життєвим знанням та умінням – поважати та любити один одного. Так я допомагаю їм відкривати для себе завжди нові дверцята розуміння життя. За котрими  нові можливості, нові бажання, нові вміння, нові мрії насправді здійснюються завдяки наполегливій праці. Адже у дитячій психології найважливішим є розуміти і знати – у мене все вийде. І нехай сьогодні це – зробити перший крок, чи тримати в руці правильно ложку, олівець чи ножиці…,  а завтра –  спрямовувати свою долю життєвими шляхами, хай часом нелегкими, але сповненими  наполегливістю та ціллю – «У мене все вийде!»