Сайти

Канал «Освіта дитини ХХІ століття»

Канал мультфільмів, розвиваючих відео і пісеньок для дітей будь-якого віку, створений тернопільським благодійним фондом «MagneticOne.org» в рамках проекту «Освіта дитини ХХІ століття». Метою проекту є створення єдиного ресурсу україномовних мультфільмів і розвиваючих відео.

Пустунчик

Чи можна полетіти в космос на повітряній кулі? Чи не хочете зробити хіп-хоп зарядку? Як щодо винахідливих податків? Крім великої фоно і фільмотеки з музикою, дитячими фільмами і мультфільмами українською мовою, на сайті Pustunchik.ua з приємною графікою і мінімумом реклами є пізнавальні статті, аудіо-книги та перевірочні завдання у вигляді вікторин та тестів.

Казкар

Cайт, на якому зібрані казки всіх народів і жанрів, а також легенди України, вірші, сценарії дитячих свят, ігри і прислів'я. У медіатеці багато мультфільмів, діафільмів, аудіо-казок онлайн і пісеньок для дітей різного віку.

Весела абетка

Abetka.ukrlife.org  в своєму роді унікальний сайт, який є частиною великого інтернет-ресурсу «Українське життя в Севастополі». На сайті зібрані скарби етнопедагогіки: українські букварі (саме букварі - їх кілька десятків), казки (в тому числі для читання по складах), читанка з класичними творами для дітей з аудіо-супроводом, ігри, прислів'я, афоризми.