15 сiчня 2021 року

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

В Iзюмському дошкільному навчальному закладi (ясла-садок) № 4 комбiнованого типу Iзюмськоi мicькоi ради Харкiвськоi областi вiдбулось засiдання педагогiчноi ради за темою «Особливостi формування мовленнєвої та комунiкативної компетентностi дiтей дошкiльного вiку».

Порядок денний:

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2. Про підсумки тематичного вивчення «Аналіз системи роботи педагогів з дітьми дошкільного віку з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування».

3. Аналіз моніторингових досліджень результативності освітнього процесу за І півріччя.

4. Особливості формування мовленнєвої та  комунікативної компетенції дітей дошкільного віку.

5. Про інноваційні методики та технології з розвитку мовлення і культури мовленнєвого спілкування для дітей дошкільного віку.

6. Презентація дидактичних, розвивальних ігор та методичних посібників, спрямованих на розвиток мовленнєвої активності стану організації та методики проведення мовленнєвих занять.

7. Скарбничка ігрових вправ з розвитку комунікативних навичок дошкільників.

31 серпня 2020 року

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ № 1

В Ізюмському дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) № 4 комбінованого типу Ізюмської міської ради Харківської областi відбулось серпневе засідання педагогічної ради на тему: «Пріоритетний вектор роботи в освітньому процесі та завдання педагогічного колективу ІДНЗ № 4 на 2020/2021 навчальний рік».

Розглядались питання:

1. Про обрання секретаря педагогічної ради.

2. Про результати роботи оздоровчої компанії.

3. Про здійснення освітньої роботи зі здобувачами освіти відповідно до чинних нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти.

4. Про розглядання та схвалення освітніх, парціальних, корекційних програм.

5. Про пріоритетний вектор роботи в освітньому процесі та завдання педагогічного колективу закладу дошкільної освіти на 2020/2021 навчальний рік. Обговорення та схвалення освітньої програми закладу, плану роботи, розкладу занять, плану роботи базового закладу. Розклад організованої освітньої діяльності дошкільників та роботу гуртка. Розглядання та схвалення інноваційної діяльності, яка впроваджується в закладі дошкільної освіти. Обговорення та схвалення форми введення журналу спостереження асистента вихователя та карток діагностики для дітей з особливими освітніми потребами в спеціальних групах.

6. Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 та 2021 роках.

7. Про соціальний захист дітей, профілактика та попередження насильства, соціальний захист дітей пільгових категорій, створення соціальних паспортів груп, соціального паспорту закладу дошкільної освіти на 2020/2021 навчальний рік.